+370 679 88646 / +370 679 4418Telefonas
info@daltra.lt / prekyba@daltra.lt El. paštas

Ką mes siūlome?

Tiekiame originalias ir alternatyvias tiltų bei transmisijos dalis skirtas įvairiai ratinei statybinei ir žemės ūkio technikai. Galime pasiūlyti platų asortimentą CARRARO, DANA, SPICER tiltų gamintojų atsarginių detalių skirtų daugumai ratinės technikos (traktoriams, krautuvams, ekskavatoriams, eksavatoriniams krautuvams ir t.t.). Sandėlyje visada turime einamiausių dalių: riebokšliai, guoliai, pirštai, įvorės, sferiniai guoliai, reduktorių krumpliaračiai, pusašiai, kryžmės, adatiniai guoliai, traukės...

Padėsime sutaupyti jūsų brangų laiką ir pinigus, nes mes: 

  • Galime pasiūlyti platų asortimentą kokybiškų detalių tiesiai iš sandėlio.
  • Pasidalinsime patirtimi ir suteiksime visapusiškas konsultacijas.
  • Pasiūlysime geriausiai jūsų poreikius atitinkančius produktus už priimtiną kainą.
  • Greitai pristatysime dalis į bet kurį tašką Lietuvoje ir už jos ribų.

Kur naudojama?

Carraro, Dana, Spicer yra populiariausi tiltų ir transmisijų gamintojai pasaulyje ir juos naudoja daugelis sunkiosios technikos gamintojų tiek žemės ūkyje tiek statybų pramonėje. Visada kreipkitės į mus ir mes jums pasiūlysime reikiamas kokybiškas dalis už prieinamą kainą.

Kaip identifikuoti?

Daugeliu atvejų dalis galime parinkti iš katalogų pagal originalius kodus arba technikos markę ir modelį, tačiau greičiausias ir patogiausias, o kartais ir vienintelis būdas parinkti reikiamas dalis yra pagal duomenis nuo duomenų lentelės kuri būna ant išorinės arba vidinės tilto sijos pusės (greičių dėžėms ant šono). Duomenų lentelių pavyzdžiai paveikslėlyje žemiau.

Susisiekite su mumis

Nesvarbu ar turite konkrečią užklausą ar tik kažkokių klausimų ir norite pasikonsultuoti visuomet skambinkite arba rašykite ir mes padėsime.